مایکل جورج، مدیر ارشد آمازون بازنشسته شد

[ad_1]

“مایکل جورج” یکی از مدیران ارشد شرکت آمازون و کسی که در ساخت و توسعه اسپیکر هوشمند “اکو” و دستیار صوتی هوشمند “الکسا” نقش اساسی داشت، اوایل همین ماه اعلام بازنشستگی کرد.

مایک جورج این تصمیم را اخیرا در پروفایل خود در وبسایت LinkedIn و به زبان بیناری (صفر و یک) اعلام کرد که توسط یکی از وبسایت‌های خبری ترجمه شد. پس از تبدیل این اعداد معلوم شد که او اعلام کرده: “پس از 20 سال کار در آمازون بالاخره بازنشسته شدم. هر دقیقه حضورم در اینجا را دوست داشتم. البته کاملا از شرکت بیرون نمی‌روم و فقط قصد دارم در یک بخش دیگر کارم را ادامه دهم”. از آنجایی که آمازون رقبای سرسختی در بخش اسپیکرهای هوشمند دارد، باید دید مقصد بعدی جورج کجا خواهد بود.

درحال حاضر اسپیکر اکو شرکت آمازون بالاتر از دیگر رقبا پیشتازی می‌کند اما اسپیکر “گوگل هوم” نیز در چند ماه اخیر پیشرفت‌های قابل توجهی داشته و از طرف دیگر “Invoke” مایکروسافت و “هوم‌ پاد” شرکت اپل اوایل پاییز امسال به ‌بازار می‌آیند و عرصه‌ی رقابت را بیش از پیش برای آمازون دشوار خواهند کرد. تمامی این اسپیکرهای هوشمند از دستیاران صوتی مجازی بهره می‌برند و نقش یک دستیار شخصی را برای کاربر ایفا می‌کنند. کاربران می‌توانند از وضعیت آب و هوا و اخبار روز مطلع شده و حتی غذا و محصولات مورد نظرشان را تنها با ارسال فرمان‌های صوتی به این اسپیکرها سفارش دهند.

وبسایت GeekWire اعلام کرده “تام تیلور” معاون ارشد بخش “payment” شرکت آمازون، جای مایکل جورج را خواهد گرفت.


موارد موضوعی مرتبط

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *